Naše služby

Prevence

Velmi důležité je řešit problém v počátku, nebo mu zcela předejít. Předejdeme tak bolesti a nákladnějšímu ošetření.
Klademe důraz na pravidelné prohlídky, jejichž součástí je využití moderních zobrazovacích diagnostických metod.
Prevence je základ již od dětství, první návštěva zubního lékaře by měla být již kolem 1. roku života.
Stomatolog kontroluje celou dutinu ústní a přilehlé partie, proto i bezzubý pacient do naší ordinace rozhodně patří a neměl by prevence zanedbávat.

Záchovná stomatologie

Je naší prioritou postupovat minimálně invazivně a snažíme se zub zachovat, pokud to lze. Touto cestou se ubírá moderní stomatologie.
Nesprávně zhotovená výplň může způsobit řadu problémů. Většinu výkonů provádíme v místním znecitlivění, s použitím kofferdamové blány a pod optickým zvětšením.

Endodontické ošetření (kanálky)

V případě, že se kazivá léze nachází v bezprostřední blízkosti zubního nervu, došlo k zánětu nervu, nebo je zub mrtvý přistupujeme k ošetření zubního kanálku. Cílem je odstranit veškerou infekci a hermeticky zaplnit zubní kanálek. Jedná se o časově i finančně náročnou léčbu, která je ne vždy úspěšná, nicméně se jedná o poslední možnost záchrany zubu. Této léčbě se snažíme předejít včasnou diagnostikou zubního kazu.

Estetická stomatologie

Snažíme se, aby pacient odcházel s krásným úsměvem.

Chirurgie

Provádíme běžné extrakce a drobné chirurgické výkony.

Protetická stomatologie

Zabývá se náhradou ztracených zubů pomocí korunek a můstků – fixní protetika, nebo pomocí částečných a totální snimatelných náhrad – snímatelná protetika.

Dětská stomatologie

Šetrné a kvalitní ošetření i těch nejmenších (prevence, výplně, extrakce)

Dentální hygiena

Je důležitá v prevenci zubního kazu a zachování zdravých dásní, prevence vzniku paradontózy. Čistý zub se nekazí, správně čistit zuby se mnoho z nás musí naučit! Špatně dostupná místa je však nutné dočistit odborníkem, který odstraní zubní kámen, plak, pigmentace. Poskytne instruktáž a nácvik správné techniky čištění zubů. Na dentální hygienu lze objednat i děti. Mnoho pojišťoven poskytuje příspěvek na dentální hygienu.

Vaše zubní ordinace pro celou rodinu

N

Péče o dospělé

N

Péče o děti

Vstupní konzultace

 

Konzultace, kde se společně seznámíme (předchozí péče, vyplnění dotazníku, zhodnocení stavu chrupu, rentgenové snímky) důkladně probereme všechny možnosti léčby na našem pracovišti a eventuálně vytvoříme léčebný plán.